Anadolu yakası sarışın bayan Sedef

Eşlik ettiğim beyler karşısında her zaman bakımlı ve benim için en önemlisi olan kaliteye önem veren bir bayanım. Bu yüzden de benim ile birlikte olmak isteyen beylerin de kaliteye önem vermesini beklediğimi belirtmek isterim. Benim ile birlikte olmaktan büyük keyif alarak bir an bile sıkılmayacağınızın garantisini verebilirim. Her konuda kendime güvenen fit vücut hatlarına sahip bir ım.. 26 yaşında, 1,70 boyunda ve 50 kilodayım.

Bu arada sizler için paylaşmış olduğun kendime ait olan güncel ver gerçek resimlerdir. Geldiğinizde de göreceğiniz için bu konuda şüphe duymanıza gerek olmadığını bilmenizi isterim. Sizlere Anadolu yakasında bulunan belirli otellere gelerek eşlik etmekteyim.

Gündelik hayatımda başka bir işim daha olduğu için telefonlarınıza anında cevap veremeye bilirim. Fakat böyle bir durumla karşılaştığınız da bana mesaj yolu yada whatsap yolu ile ulaşabilirsiniz. Kendinizi tanıtan ve benim ile birlikte yapmak istediğiniz programı belirtirseniz sizlere kısa süre de geri döneceğime emin olabilirsiniz. Görüşme üzere

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın