Ataşehir Üniversiteli onaylı bayan Seda

Merhaba ben seda. Anadolu yakası Ataşehir den Üniversite öğrencisi vücudunda herhangi bir deformesi olmayan, estetiksiz doğal bir güzelliğe sahip, gayet kültürlü, cana yakın, bakımlı, her konuda rahatlıkla sohbet edebileceğiniz, sizlere her ortamda eşlik edebilecek donanımda, samimi, oldukça seksi bir escort bayanım. 24 yaşında, 1.75 boyundayım.

Görüşmelerimi kendi rezidans dairemde yapmaktayım. Tercihen kibar ne istediğini bilen hijyen konusunda dikkatli ve duyarlı titiz beylerle görüşüyorum . Fotoğraflarım sizinde gördüğünüz gibi hepsi doğal çekim olup % 100 gerçek ve tamamı photoshopsuzdur. Karşılaşma anımızda aksi bir durum hissettiğiniz taktirde görüşmeyi tek kuruş dahi ödemeden anında sonlandırabilirsiniz.

Şunu belirtmeliyim ki ASLA anal ve kondomsuz ilişki yaşamıyorum SEANSLIK görüşmelerim YOKTUR. Talebiniz uzun program olduğu taktirde daha kaliteli zaman geçirmek adına öncelikle 1 yada 2 saatlik program tercih ediyorum. Karşılıklı uyum olduğu taktirde programımızı istediğiniz süre kadar uzatabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın