Avrupa Yakası Nişantaşı Sizlere Eşlik Edecek Reyisa

Sürekli arkadaş değiştireni, aklı bir karış havada bayanların aksine, ayakları her zaman yere sağlam basan, arkadaşlığın ve dostluğun kıymetini bilen birisiyim. Bugüne kadar arkadaşlarımdan hiç bir zaman vazgeçmedim ve sevdiğim insanları daima korudum. Tutarlı bir karaktere sahip olduğum için hayatıma giren kişilerin de tutarlı olmalarını isterim. Sık sık değişen ve farklı görünen kişiler bana asla güven vermezler ve kendimi onların yanında rahat hissetmem.

Benim için arkadaşlık veya özel ilişki olsun her zaman kendimi iyi hissetmem çok önemlidir. Yanında olduğum kişiler bana gerginlik değil, huzur vermelidirler. Aksi halde bu ilişkileri uzun tutmam ve kestirip atarım. Hayatımız çok değerli ve zamanımız da çok kısıtlı bu yüzden olumsuz kişilerle hayatı kendimize zehir etmenin bir anlamı yok. Bize pozitif enerji verecek, kötü zamanlarımızda yanımızda olacak kişilere ihtiyacımız var. Aksi halde yalız olmak bile bunları yaşamaktan daha yeğdir.

Akıllı bir bayanım ve genellikle seçimlerimi mantığım ve duygularımı bir arada tutarak yaparım. Sadece duygusal kararlar vermem ama sadece mantıklı kararlar da almam. Denge benim için önemli bir unsurdur. Her zaman dengeli yaşayan bir biri olmuşumdur. Sizlerle de bu uyumu yakalayacağımıza inanıyorum. Biraz gayret gösterildiğinde ilişkilerin ne kadar eşsiz şekilde ilerlediğine siz kendiniz de şahit olacaksınız. İstanbul Escort Özverili ve sevdiğim için her şeyi yapan biriyimdir. Fedakar yapım asla saflık olarak algılanmamalı. Kullanıldığımı düşündüğümde asla orada kalmam.

Samimiyet çok önemli, karşımdakinin içtenliği kesinlikle ona olan yaklaşımımı belirleyen bir özelliktir. Bu yüzden sizden bana karşı içten davranmanızı, sahtelikten uzak durmanızı ve asla yalan söylememenizi rica ederim. Bunların dışında hoş görünüyorsanız ve bakımlı sanız sizden çok hoşlanacağım dan emin olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın