İstanbul Yeni Rus Arkadaş Karina

Selamlar, sizlere ilanımı incelediğiniz için teşekkür ederim. Konuşkan, keyifli ve sevdiği insana zaman ayırmayı seven biriyim. Konuşkan olsam da asla boş konuşmalar yapmam ve partnerimi boğan durumlar yaratmam. Ayrıca susulması gerektiği yeri de iyi bilirim. Sohbetim genel manada herkesi çeker. Hayata dair bilgilerimi paylaşmaktan, gezilerimi anlatmaktan hoşlanırım ama asıl sizi merak edeceğim için siz konuşun ben dileyim isterim. Çok suskun insanlardan pek hoşlandığımı söyleyemem. Aksine cana yakın hareketli, eğlenceli erkeklerle daha iyi anlaşıyorum.

Görüşmelerimi Rezidans ve Otellerde gerçekleştiriyorum Özel hayatımı herkese anlatmam ve hayatım hakkında çok detay vermem ama özelimi paylaştığım kişi benimle ilgili ne merak ediyorsa öğrenebilir. Sır tutmayı bildiğim gibi, insanların zor durumlarında da onları kurtarmak için elimden geleni yaparım. Dürüstlük, dobralık benim en büyük özelliklerindendir. Şartları zorlamam ve olmuyorsa bırakırım. İlişkilerimi de asla zorlayarak yürütmem. Tıkanmışsa ve çözülmüyorsa yolları dostça ayırmaktan yanayım.

Tabi ki eğlenceye düşkün olduğum için güzel mekanlarda canlı müzik dinlemeyi ve dans etmeyi severim. Değişik şehirlere, hatta yurt dışına seyahat etmek de hoşuma gider. Sizinle iş toplantılarınız dahil olmak üzere pek çok yere gelebilirim. Çok iyi ve kaliteli giyinirim. Alışverişe ayırdığım para epey fazladır çünkü kendime daima yatırım yaparım ve eşlik eden refakat eden bayanın her koşulda kendisine bakması gerektiğini savunurum.

Size gösterdiğim sevginin de, saygının da bana gösterilmesini beklerim. Duyguların karşılıklı gelişmesi dikkat ettiğim şeylerdendir. Yani sadece bencilce davranan kişileri pek sevmem. Herkesin sevgiye ihtiyacı olduğunu bilmek gerekir. Tabi ki yeni fikirlere de açığım dır. Bana düşüncelerinizi veya önerilerinizi söyleyebilir, aramızdaki iletişimi çok daha güzel bir noktaya taşımamıza yardım edebilirsiniz. Benimle tanışmak isteyenler lütfen iletişim bölümünden bana ulaşsınlar ve profilime yorum bıraksınlar.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın