İstanbul Yeni Vip Partnerim İsmim Özge

Sevgiler Ben yeni Vip bayan partneriniz Özge Öztürk

24 yaşındayım. Üniversite mezunu, ingilizce konuşabilen, oldukça kaliteli ve kültürlü bir bayanım. Boyum 1.60 52 kiloda sarışın ve inanılmaz seksi bir partnerim. sayfam da yer alan resimlerin üzerinde hiç bir oynama , photoshop olmadığını bilmenizi isterim. Tamamen bana aittir. Görüşmeye gelirken resimler de gördüğünüz ve beğendiğiniz kostümü belirtirseniz sizler için giyebilirim. Sizler ile birlikteliğimi lüks otellerde ve kendi özel evimde gerçekleştiriyorum. Birlikteliğimizi Asla oldu bitti ye getirmeyeceğime emin olabilirsiniz. Sizler ile birlikte hoş sohbet etmek ve ön sevişme benim için çok önemlidir.

Sizlere eşlik ederken bir meslek olarak değil tamamen hobi olarak yapıyorum. Gündelik hayatımda başka bir işim daha olduğu için sadece müsait olduğum günler de randevu kabul etmekteyim ve bu yüzden çok seçici olduğumu da bilmenizi isterim. Benim size göstereceğim özeni , temizliği ve titizliliği sizinde bana göstermenizi rica ediyorum.
Anal ve korunmasız ilişkilerde kesinlikle girmiyorum.
Bayan arkadaşım olmadığından dolayı lütfen sormayın. Ancak sizin eşiniz varsa eşlik edebilirim. Biseksüelim.
Sadece kaliteye önem veren ve ücretimi sorun etmeyecek beyler iş adamlarıyla görüşme gerçekleştiriyorum. Emin olun sizlere vereceğim ücretin karşılığını en iyi şekilde sizlere yaşatmak tayım. Bu yüzden benim ile pazarlık yapmazsanız memnun olurum. 27 yaş altı ile görüşme kabul etmiyorum.
Aynı gün randevu taleplerine olumlu dönüş yapamayabilirim. Sevgiler??

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın